fbpx

Delivery Terms

Saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. Saat 16:00 dan sonra verilen ve tatil günlerine denk gelen siparişler takip eden ilk iş günü kargolanır.

DEĞİŞİM

Satın almış olduğunuz ürünü beden, renk, ve farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz. Değişim size göndermiş olduğumuz faturanın arkasındaki ilgili kısımları detaylı bir şekilde doldurup 7 (yedi) gün içinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile “M.F. Siesta Collection Ferrah Nur ÜNAL “adına ücretsiz gönderebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında farklı bir kargo firması ile yapılan gönderimlerde kargo ücreti tarafımızdan ödenmemektedir.

İADE

Satın almış olduğunuz ürünü 7 (yedi) gün içinde iade edebilirsiniz.

İade işlemlerinde size göndermiş olduğumuz faturanın arkasındaki ilgili kısımları detaylı bir şekilde doldurup anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile “M.F. Siesta Collection Ferrah Nur ÜNAL”adına ücretsiz gönderebilirsiniz.ürünü “HAVALE, EFT” ile satın almışsanız; faturanın arkasına ürün bedelinin iade edileceği bir IBAN NO ve bu IBAN ın ait olduğu isim mutlaka tam olarak yazılmalıdır. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında farklı bir kargo firması ile yapılan gönderimlerde kargo ücreti tarafımızdan ödenmemektedir.